Klub Kolekcionara Autići

Izložbe

Zavirite u svijet autića!

Po sjedujete li autiće, ne bacajte ih! Možda baš Vi ili Vaše dijete posjedujete autić izuzetne kolekcionarske vrijednosti, a da to i ne znate. Ako je tako, pridružite se Klubu kolekcionara Autići iz Osijeka. Klub je osnovan 08. ožujka 2011. iz čiste ljubavi prema povijesti svjetske motorizacije. Kao vrlo mlad, Klub je već gostovao na nekoliko međunarodnih izložbi, organizirao četiri međunarodna druženja te desetak izložbi na atraktivnim lokacijama u Osijeku, Zagrebu, Požegi, Ivanić-gradu, Novom sadu.....
Kako bi se razbio mit da autiće sakupljaju samo djeca, izlažemo više od 2000 do 5000 modela raznih vozila ozbiljne kolekcionarske vrijednosti te  pokušavamo približiti posjetiteljima nesvakidašnji pogled u filigranski izrađeni svijet malih vozila. Modele sakupljaju gotovo svi ljubitelji tehnike. Neki čuvaju male kolekcije, a neki police bez kraja. Počinjemo vrlo rano, a ne završavamo nikada - mogao bi biti moto ovog zanimljivog kluba. Automobili, kamioni, motocikli i specijalna vozila nikada nas ne ostavljaju ravnodušnima. rpg